Vanička Slate Pro 100x80 bílá matná
Kód: RAVAKK0001XA03A431010Související produkty
Detailní popis produktu
Obdélníková sprchová vanička Slate Pro z odlehčeného litého mramoru. Strukturovaný povrch imitující břidlici, potažený antibakteriální vrstvou gel coat nejnovější generace. V bílé matné barvě.
- rozměry: 100x80 cm
- materiál: kompozitní - odlehčená litá směs dolomitu a pryskyřice, tzv. odlehčený litý mramor
- povrch: strukturovaný, imitující břidlici
- ochrana: antibakteriální vrstva gel coat nejnovější generace
- barevné provedení: bílá matná
- mřížka: nerez; v barvě bílá matná
- způsob montáže: zapuštění do podlahy (bezbariérové řešení), nebo instalace na podlahu, popř. podezdění v celé ploše vaničky
- průměr sifonu: 9 cm
- doplňky k dokoupení: vaničkový sifon Ravak Start 90, příslušenství k montáži
Vanička Slate Pro v rozměru 100x80 je vhodná pro sprchové kouty typu Walk-In, rohové sprchové kouty a sprchovací prostory řešené sprchovými dveřmi. Integrovaná mřížka umožňuje snadnou čistitelnost sifonu. Doporučujeme kompletovat s vaničkovým sifonem Ravak Start 90 pro rychlý a plynulý odtok během celého sprchování.
Vaničku Slate Pro je možné upravit řezem na menší požadovaný rozměr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchy a vany |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 30.35 kg |
| EAN: | 8592626088538 |
| Průměr sifonu: | 90 mm |
| Výška: | 3.9 cm |
| Délka: | 100 cm |
| Šířka: | 80 |
| Barva: | Bílá matná |
| Tvar: | Obdélníkové vaničky |
| Materiál: | Litý mramor |
| Výška přepadu: | 0 |
| Stavební výška: | 0 |
| Průměr odpadu: | 0 |
| Výška zápachové uzávěry: | 0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.