WHITE: WC štětka, na pověšení
Kód: BEMETA0001104913124Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8592207002892 |
| Povrch: | Lak |
| Materiál: | Nerez/Plast |
| Objem: | 3.290 l |
| Hloubka balení: | 100.000 mm |
| Šířka balení: | 400.000 mm |
| Váha balení: | 330.000 g |
| Váha brutto: | 0.850 kg |
| Váha výplně: | 10.000 g |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář